Wyświetlanie jednego wyniku

Lady chłodnicze

W sklepach mięsnych i wędliniarskich, śniadaniowniach, marketach rybnych – lady chłodnicze przydają się wszędzie tam, gdzie eksponuje się chłodzoną żywność.  Z tego powodu właściwie każdy właściciel sklepu musi zdecydować się na jej zakup. Warto, by nabył sprzęt, który posłuży przez lata.
W tej kategorii prezentujemy lady chłodnicze wykonane z trwałych tworzyw, oferowane przez cenionych i godnych zaufania producentów.  Wyposażono je w dobrą izolację, dzięki czemu są oszczędne i ekonomiczne. W ofercie mamy lady różnej wielkości, więc z łatwością dobierzesz lodówkę spełniającą potrzeby Twojego biznesu.

Lada chłodnicza sałatkowa

Lada chłodnicza służąca do przechowywania sałatek powinna odznaczać się konkretnymi cechami. Jej zadaniem nie jest wyłącznie chłodzenie warzyw i sprawianie, że będą zdatne do spożycia przez dłuższy czas. Drugą, ale równie ważną funkcją takich urządzeń jest odpowiednia prezentacja oferowanych sałatek.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lad chłodniczych sałatkowych, które zostały skonstruowane tak, by atrakcyjnie ułożyć talerze i odpowiednio podświetlić ich zawartość. W efekcie sałatki wglądają na świeższe, bardziej soczyste i kolorowe, a więc po prostu smaczniejsze.

Lada chłodnicza na wędliny

Właściciele stoisk z wędliną i mięsem doskonale wiedzą, że dobra lada chłodnicza to ta nierdzewna, z dużym i łatwym w czyszczeniu blatem. Właśnie takie lady zgromadziliśmy w tej kategorii produktowej. Brak zakamarków, na których czyszczenie trzeba by poświęcać czas, z pewnością usprawni pracę i pozwoli na jeszcze ładniejsze wyeksponowanie sprzedawanych wyrobów.